CERDAK - péče o rányNAWA - péče o rányWELCARE – péče o rányBIORETEC - řešení zlomenin Zdravotnická technika
CERDAK – bio-keramické sterilní krytí na rány různého původu

Klinické studie

Zkušenosti DOST Svidník

Kazuistika č. 1

Žena, narozená 1931, s více než 35 let trvajícími varixy a posledních 20 let střídavě tvořícími se ulceracemi na DK. Poslední exacerbace: defekt v distální třetině pravého bérce trvá cca 9 měsíců. Léčena mastmi, polštářky, Inadine, stav se nelepšil.

Po započetí terapie Cerdak - biokeramická náplast již po 14 dnech patrná výrazná akcelerace hojení a po 5 týdnech aplikace zhojení více než z 80 %.

Stav před aplikací CERDAK Stav po 5 týdnech aplikace CERDAK
Cerdak Cerdak

Kazuistika č.2

Pacient, narozen 1935, s více než 40 let trvajícími varixy a posledních 25 let střídavě tvořícími se ulceracemi na DK. Poslední exacerbace - četné defekty v distální třetině levého bérce trvající cca 18 měsíců. Léčen mastmi, Inadine, Biatain, Granuflex, stav se nelepšil.

Po započetí terapie Cerdak - biokeramická náplast po 16 dnech patrná výrazná akcelerace hojení a po 31 dnech aplikace zhojení více než z 75 %.

Stav před aplikací CERDAK Stav 31 dnech aplikace CERDAK
Cerdak Cerdak

Kazuistka č. 3

Žena, narozená 1939, s více než 38 let trvajícími varixy a posledních 17 let střídavě tvořícími se ulceracemi na DK. Poslední exacerbace - defekt v distální třetině levého bérce trvá cca 6 měsíců. Léčená mastmi, Biatain, Grassolind, Atrauman Ag, stav se nelepšil.

Po započetí terapie Cerdak – biokeramická náplast po 15 dnech patrná výrazná akcelerace hojení a po 4 týdnech aplikace zhojení více než z 90 %.

Stav před aplikací CERDAK Stav po 4 týdnech aplikace CERDAK
Cerdak Cerdak

Kazuistka č.4

Žena, narozená 1930, s více než 45 let trvajícími varixy a posledních 16 let střídavě tvořícími se ulceracemi na DK. Poslední exacerbace defekt v distální třetině levého bérce v oblasti vnitřního kotníku trvá cca 11 měsíců. Léčena mastmi, Kaltostat, Betadine, Grassolind, stav se nelepšil.

Po započetí terapie Cerdak - biokeramická náplast po 15 dnech patrná výrazná akcelerace hojení a 6 týdnech aplikace zhojení více než z 90 %.

Stav před aplikací CERDAK Stav po 6 týdnech aplikace CERDAK
Cerdak Cerdak

Zahraniční zkušenosti

Medical chronicle

100 Případů léčby Cerdakom

Příbalový lístekObjednávkový formulář